Mezoterapia - zabieg z którego warto skorzystać.

Zdrowie i uroda

20-10-2020

W dobrym gabinecie medycyny estetycznej mamy możliwość skorzystania z pełnej gamy nowoczesnych zabiegów, jednym z nich jest mezoterapia. Mezoterapia to bezpieczny zabieg z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Dzięki niej będziemy mogli zabezpieczyć naszą skórę przed starzeniem i w efektywny sposób poprawić jej wygląd. Co ważne tego rodzaju zabieg możemy wykonać niezależne od posiadanego typu skóry.

Mezoterapia Katowice – gdzie warto skorzystać z tego typu zabiegu?

W Katowicach podobnie jak w wielu innych miastach w Polsce coraz więcej osób zaczyna interesować się zabiegiem mezoterapii. Czym jest mezoterapia i gdzie warto się na nią udać? Zabieg mezoterapii polega na wprowadzeniu specjalnej substancji aktywnej w głąb skory. Przygotowane mezokoktajle mogą być dostarczone do skóry za pomocą igieł lub przy wykorzystaniu innowacyjnych urządzeń. Takie specjalistyczny sprzęt w swojej ofercie posiada np. gabinet medycyny estetycznej i dermatologii Dermapoint. Mezoterapia wykonywana jest tu przy użyciu urządzenia o nazwie Vital Injector 2, które wyposażone jest w wieloigłowy system próżniowy, dzięki temu zabieg jest całkowicie bezbolesny. Co prawda gabinet ten znajduje się w Gliwicach, ale ze względu na: wysoką jakość świadczonych usług, doświadczonych specjalistów i profesjonalny sprzęt chętnie odwiedza go wielu klientów z innych pobliskich miast. Jeżeli więc interesuje nas mezoterapia Katowice to z cała pewnością warto bliżej zapoznać się z oferta Dermapoint. Usługi gabinetu skierowane są, bowiem nie tylko do pacjentów z Gliwic, ale także dla pacjentów z miasta Katowice i innych miast w Polsce. Warto tu przyjechać, ponieważ przeprowadzana tu mezoterapia jest naprawdę skuteczna i co bardzo ważne zupełnie bezbolesna. Aby uzyskać najbardziej optymalne efekty wystarczy skorzystać z zaledwie 3 do 4 zabiegów.

Mezoterapia - zabieg z którego warto skorzystać.

Kto może skorzystać z zabiegu mezoterapii?

Mezoterapia to zabieg, który charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać, aby korzystać z niej tylko w profesjonalnych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak np. Dermapoint. Do przeciwskazań wykonania tego zabiegu należą, tak jak w większości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ciąża i karminie piersią. Z mezoterapii nie powinniśmy korzystać także podczas aktywnego zapalenia skóry np. opryszczki, a także, jeżeli mamy zaburzenia krzepliwości krwi lub jesteśmy uczuleni na któryś ze składników mezokoktajlu. W pozostałych przypadkach warto rozważyć zapisanie się na mezoterepie. Można stosować ją zarówno na twarz, jak i na ciało. Polecana jest ona przede wszystkim osobą, które borykają się z problemem zmarszczek, cieni pod oczami, cellulitu czy rozstępów, a także wszystkim tym osobą, które chcą profilaktycznie zadbać o stan swojej skóry. Mezoterapia to znakomite rozwiązanie w przypadku odwodnienia czy zwiotczenia skóry, pomaga również pozbycie się zmęczonego wyglądu skóry. Aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty warto połączyć zabiegi mezoterapii z zabiegami laserowymi.

Podobne artykuły