10 pomysłów na prezent dla dziecka

Dziecko

25-10-2020

Entuzjazm i radość dziecka podczas rozpakowywania prezentów to z pewnością widok, o jakim marzy każdy rodzic. W ciągu całego roku jest mnóstwo okazji, by się nim cieszyć, jednak choć półki sklepowe uginają się od zabawek, zakup ciekawego upominku wciąż spędza sen z powiek każdemu, kto stanął przed takim zadaniem. Na szczęście, nie ma już potrzeby organizowania wielogodzinnych maratonów po sklepach w poszukiwaniu idealnego prezentu. Wyboru możemy spokojnie dokonać w zaciszu własnego domu - na stronie Zabawki Tomiko, znajdziemy bowiem mnóstwo propozycji, które z pewnością zadowolą każde dziecko. Przed podjęciem decyzji, warto zapoznać się z poniższą listą sprawdzonych podarków:

Klocki

To zdecydowanie zabawka numer jeden dla dzieci w każdym wieku. Można wybierać spośród wielu kształtów i wielkości, zestawów tematycznych czy serii dla naprawdę zaawansowanych konstruktorów. Klocki rozwijają kreatywność i mogą stanowić pomoc w nauce kolorów i liczenia.

10 pomysłów na prezent dla dziecka

Gitary, mikrofony, bębenki czyli zabawki dźwiękowe

Na zabawę z dźwiękami zawsze jest dobra pora. Najmłodsi melomani z radością będą odkrywać każdą nutę skrywaną w klawiszach mini pianina. Nieco starsze dzieci odnajdą się w roli gitarzysty lub wokalisty swojego pierwszego zespołu muzycznego.

Namiot

Pogoda nie sprzyja? Biwak można przecież zrobić w domu! Namiot stwarza nieograniczone możliwości, by puścić wodze wyobraźni.

Gry planszowe

Planszówki to doskonała zabawa dla całej rodziny. Już od najmłodszych lat, warto rozwijać u dzieci umiejętności analityczne i nauczyć je postępowania według określonych reguł.

Książki

Na stronie Zabawki Tomiko, możemy odnaleźć również wiele propozycji literatury dla najmłodszych. Posłużą zarówno maluchom do nauki pierwszych słów, jak i starszakom do nauki czytania. Ponadto dzieci mogą przeżyć wspaniałą przygodę razem ze swoimi ulubionymi bohaterami z baśni.

Zestaw małego kucharza

Drewniana kuchnia z akcesoriami umożliwi młodym adeptom sztuki kucharskiej przygotowanie kolorowych potrawy dla wszystkich głodnych pluszaków.

Zestawy do kreatywnych zabaw plasteliną

Twoje dziecko może tworzyć plastelinowe puchary lodowe, rozpocząć praktykę dentystyczną lub zostać fryzjerem- możliwości są nieograniczone.

Lampka – projektor

Zabawki Tomiko, to nie tylko klocki, autka czy pluszaki. Ciekawą propozycją jest projektor gwiazd. Zwiedzanie galaktyk z własnego łóżka, na pewno będzie interesującym przeżyciem. Ponadto delikatne światło nie przeszkodzi w spokojnym śnie po kosmicznej wyprawie.

Puzzle

Era zwykłych puzzli już dawno minęła! Obecnie dostępne są także puzzle piankowe, stworzone z myślą o maluchach, natomiast dla nieco starszych dzieci w formie drewnianych klocków. Prawdziwych fanów układania czeka z kolei wyzwanie w postaci układanki 3D.

Zabawki interaktywne

To dobry sposób na sprawienie radości, a jednocześnie rozwinięcie umiejętności u dziecka. Interaktywne zwierzątko da przedsmak odpowiedzialności, jaką jest opieka nad pupilem, a elektroniczny robot ze sklepu Zabawki Tomiko, pomoże w nauce liczenia.

10 pomysłów na prezent dla dziecka

Podczas zakupu prezentu dla dziecka, zawsze najlepszą wskazówką będą zainteresowania malucha. Jeśli obdarowany ma być entuzjasta zabaw pod chmurką, warto rozważyć stworzenie przydomowego placu zabaw. Inspiracji, w co wyposażyć takie miejsce w ogrodzie, można poszukać w sklepie internetowym Zabawki Tomiko w zakładce ‘zabawa na zewnątrz’ .

 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Zabawki Tomiko, więcej na: https://zabawkitomiko.pl/

Podobne artykuły